,

Tripod dhe selfie stick Smart One Axis Gimbal

Te ndryshme

3,900L

TRIPOD DHE SELFIE STICK

Tripod dhe selfie stick me stabilizues gimbal. Leva e ketij gjimbali dore mund te rrotullohet ne 360 grade, mund te rregulloni lirisht kendin qe deshironi per te arritur efektin me te mire te shkrepjes.

Selfie stick mundeson lidhje me bluetooth, mjafton vetem nje klik per te filluar xhirimin e videos.

I ndertuar me material aliazh alumini dhe gome, stabilizuesi eshte i lehte dhe qendron i sigurt  në duart tuaja.

Modaliteti i trekembeshit eshte gjithashtu i pershtatshem per biseda video, transmetim te drejtperdrejte, shikimin e videove dhe nxjerrjen e fotove ne grup.

Specifika:

Modeli: GS30
Madhësia : 190*70*40 mm
Versioni me valë: 4.0
Distanca e punës: 10M
Materiali: ABS + aliazh alumini
Bateria: 400 mah


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-23451 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Selfie Stick

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat