,

Tripod dhe selfie stick me Bluetooth 1.5 meter

Te ndryshme

2,790L

TRIPOD DHE SELFIE STICK ME BLUETOOTH

Tripod dhe selfie stick dy ne nje pajisje te vetme mundeson lidhje me ane te Bluetooth-it.

Ka nje baze te qendrueshme me kembeza qe hapen dhe mund te vendosen mbi nje siperfaqe te sheshte  per te bere fotot perfekte.

Ky shkop selfie mund te paloset lehtesisht dhe eshte portativ per tu mare kudo qe ju doni te fotografoni edhe te beni video.

Gjatesia e hapur e tij arrin deri ne 1.5 meter dhe ka te integruar gimbal ne trupin e tij per te stablizuar akoma me shume shkrepjen.

Tripodi ka bateri te rikarikueshme dhe ofron 24 ore pune.

Specifika :

  • Gjatesia e zgjatur 1.5 m
  • Materiali alumini
  • Bluetooth 4.0
  • Kendi i rrotullimit 360 grade
  • Bateria 120mAh

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120721 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Tripod

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat