Tripod per Selfie | Trekembesh i qendrueshem

Yunteng

2,390L

Tripod per Selfie YUNTENG YT-9928

Tripod per Selfie | Trekembesh i qendrueshem

Shkrepni selfie dhe foto ne grup pa u dashur qe ndonje nga pjestaret e grupit te largohet. Kapni cdo kend te mrekullueshem. Me dimensione kompakte dhe e lehte per tu mbartur kudo me vete.
Kembeza te qendrueshme dhe te parreshqitshme ne cdo siperfaqe.
 
Specifikimet | Tripod per selfie 
 
Marka: Ye\unteng
Modeli: VCT-1688
Materiali: Aliazh Alumini & Plastike
Gjatesia ne palosje: 31.5cm
Gjatesia ne hapje: 134cm
Pesha: 354g
Kapaciteti maksimal mbajtes: 5kg
I pershtatshem per pajisjet me gjeresi 5.2-10.2cm
 
Telekomanda eshte funksionale per sistemet iOs dhe Android.
SKU: tripod-per-selfie-yunteng Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Yunteng

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat