, , ,

Shkop Selfie me bluetooth – Gimbal Stabilizer L08

Te ndryshme

  • Shkop selfie L08.
  • Material : plastike.
  • Me gjatesi te rregullueshme.
  • Lidhet me ane te bluetooth me celularin tuaj.
  • Bateria litium : CR1632.
  • Versioni Bluetooth: BT 4.0.
  • Distanca e Transmetimit Bluetooth: 10m / 32.81ft
  • Bateria e pajisjes: 450mAh
  • Mbështetja e Madhësisë së Telefonit celular: 4.0-6.2 inç
  • Ngjyra: e zezë

4,500L

SHKOP SELFIE ME BLUETOOTH

Shkop Selfie me bluetooth e cila rrotullohet deri ne 360 ° përgjatë boshtit të saj.

L08 jep fleksibilitet të pakrahasueshëm dhe performancë të pashembullt të imazhit dhe filmimit. Për më tepër, ekuilibri automatik dhe kyçja automatike 180 ° (Modaliteti i shkopit Selfie) jo vetëm që e mban kamerën të palëvizur, por madje anulon dridhjet që bën gjatë lëvizjes.

GIMBAL STABILIZIER L08 – SHKOP SELFIE PER CELULARIN

Video-te dhe fotot profesionale nuk do te jene me te shtrenjta per ju.

Të gjithë mund të drejtojnë dhe regjistrojnë skenat e tyre të jetës tani me cilësinë kinematografike duke shkrepur me smartphone-in e tyre në një L08 i cili i ndihmon përdoruesit të eksplorojnë më tej potencialin e tyre krijues duke përdorur celularin.

Bateritë litium-jon të rimbueshme 450mah të integruara mund të zgjasin për 2 orë përdorim.

Projektuar me një portë hyrëse të energjisë Micro USB në krah, lejon karikim të drejtpërdrejtë të përshtatshëm nga çdo burim i energjisë fikse ose i lëvizshëm përmes një porte USB.

Nuk do te shqetesoheni më nga mungesa e energjisë kur shkrepni foto ose video në natyrë ose gjatë udhëtimit.

Pesha vetëm 201g dhe struktura e rrotullueshme në madhësinë e pëllëmbës se dores suaj ju lejon ta merrni me vete me kudo.

Dizajni i kapjes realizon tranzicion të lehtë midis mënyrës së gatishmërisë dhe mënyrës së fillimit duke e palosur dhe zgjeruar krahun horizontal te shkopit.

Me telekomandën e lëvizshme, ju mund të krijoni me lehtësi video mahnitëse.

Nuk ka nevojë të lidhni asnjë APP, mjafton nje lidhje e thjeshte me Bluetooth, atëherë smartphone-i juaj do te  kthehet në një aparat fotografik inteligjent.l08 gimbal stabilizer selfie stick tripod iBuy al

SPECIFIKAT

Shkop selfie per celularin tuaj.

Ndihmues per realizimin e fotove edhe videove ne kende te ndryshme.

Nuk dridhet apo lekundet gjate perdorimit.

Komadohet me ane te nje butoni.

Dizajn i palos-shem.

Mund ta merrni kudo.

Pershtatet me shumicen e celulareve.

 

 

Blerje online ne dyqanin me te mire tregtare ne Shqiperi – iBuy.al

SKU: gimbal-stabilizer-L08 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Mbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat