,

JoyRoom JR-Ok3 | Mbajtese celulari per ne makine


  • Marka: JOYROOM.
  • Numri: JR-OK3.
  • Pesha e mbajteses : 176.5g.
  • Modelet e ekranit  te celularit qe perputhet : 4-6.7 inch
  • Dimensionet : 117 * 155 * 109mm
  • Pershtatet me: Apple / Xiaomi / Huawei etj.

1,800L

JOYROOM JR-OK3-MBESHTETESE CELULARI

Mbajtesja e celularit per ne makine Joyroom JR-OK3 qendrn shume mire ne cilindo makine edhe i jep asaj nje pamje moderne pervecse mban te sigurt celularin tuaj.

Ajo bene qe ju te perdorni celularin pa qene nevoja te perdorni telefonin teksa jeni duke vozitur makinen tuaj.

Me te ju mund tanvendosni celularin tuaj ne cilindo fushepamje qe deshironi.

Mbeshtetesja eshte e perbere nga kapese shume te forta te cilat mbajne te fiksuar celularin edhe kur makina juaj eshte duke ecur ne terrene shume te veshtira.

Perputhet me modelet qe kane nje ekran me nje gjatesi 4-6.7 inch.

Rrotullohet lehtesisht edhe me nje dore te vetme me kendin 360 grade.

SPECIFIKIMETmbeshtetese celulari joyroom jr ok 3 bli online iBuy al

Marka: JOYROOM.

Numri: JR-OK3.

Materiali: ABS dhe Silikoni.

Pesha e mbajteses : 176.5g.

Modelet e ekranit  te celularit qe perputhet : 4-6.7 inch

Dimensionet : 117 * 155 * 109mm

Pershtatet me: Apple / Xiaomi / Huawei etj.

Bli Online, Bli Mire dhe Lire vetem iBuy.al

SKU: K-200720-017 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat