,

Mbajtese celulari Baseus per makine me karikues WiFi

Baseus

3,400L

Mbajtese celulari Baseus per makine me karikues WiFi

Mbajtese celulari Baseus per makine me karikues WiFi

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
E pershtatshme per pajisjet me ekran 4 deri 6.5inch.
Pozicionohet te grila e ventilatorit te makines.
Karikon te gjitha pajisjet te cilat suportojne karikimin wireless.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | WXZN-o1
Materiali | PC, ABS, metal
Hyrje | 5V/2A 9V/2A
Dalje | 10W MAX
SKU: baseus-mbajtese-celulari-me-karikues Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat