,

Tripod Portativ per kamera dhe telefon | Selfie Stick

Jieyang

590L

Tripod Portativ Jieyang HF 668

Tripod Portativ per kamera dhe telefon | Selfie Stick

Tripod fleksibel i pershtatshem per goPro, telefona, SLR etj. Prodhuar me material plastik dhe silikoni, kombinimi i duhur per te realizuar foto selfie dhe ne grup.
Eshte universale per shumicen e kamerave sportive dhe kamerave me peshe maksimale deri ne 800g. Fale permasave kompakte mund ta merrni kudo me vete.
Dizajn i rrotullueshem ne 360 grade per me teper mundesi fotografimi.
Bazament i qendrueshme dhe i pershtatshem per cdo mjedis. Fale materialit rezistent ndaj ujit mudn te perdoret dhe ne ambjentet me uje apo ne kohe shiu.
SKU: tirpod-fleksibel-hf-668 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Jieyang

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat