,

USB Cruzer Blade nga SanDisk – Cruzer Blade Flash Drive

Sandisk

990L

USB CRUZER BLADE NGA SANDISK – CRUZER BLADE FLASH DRIVE

Merrni skedaret tuaj te preferuar me vete në flash drive-in e vogël dhe shumë praktik Sandisk Cruzer Blade.

Thjesht vendosni fotot, këngët ose skedarët e tjerë argëtues në USB-ne flash drive me teh Sandisk Cruzer dhe filloni të argetoheni me familjen dhe miqtë tuaj.

Praktik dhe i vogel per tu marre me vete kudo, plus dizajnit te tij te jashtem qe do te shkonte me shume pajisje elektronike.

E disponueshme ne kapacitet deri në 8 GB, kjo USB ju lejon të mbani fotot, filmat, muzikën dhe të dhënat tuaja personale kudo.

 


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al 

SKU: usb-sandisk-cruzer-blade Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sandisk

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat