,

USB Cruzer Force Nga Sandisk – Sandisk USB Cruzer Force

Sandisk

1,190L

USB CRUZER FORCE NGA SANDISK – SANDISK USB CRUZER FORCE

Me Flash Drive Cruzer Force, ju do të merrni kapacitet të mëdh ruajtjeje brenda një dizajni të vecantë dhe elegant.

Cruzer Force USB Flash Drive ka një dizajn praktik me një shtresë metalike të qëndrueshme qe do te mbroje pajisjen ne momentin qe nuk eshte ne pune.

Softueri i përfshirë SanDisk SecureAccess siguron mbrojtje me fjalëkalim për të mbajtur të sigurt skedarët privatë ndërsa lini pjesën tjetër të USB-se të disponueshme për skedare te tjere.

Mbrojtja e fjalëkalimit përdor kriptimin 128-bit AE S dhe mbështetet nga Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 dhe Mac OS X v10.5.

Me kapacitet deri në 32 GB, ky flash drive i sigurt dhe i besueshëm mund të ruajë edhe skedarë të mëdhenj, përfshirë imazhe me rezolucion të lartë dhe video HD.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: usb-sandisk-cruzer-force Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sandisk

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat