,

USB Flash Drive nga SanDisk – Flash Drive Ultra Flair

Sundisk

1,290L1,890L

USB FLASH DRIVE NGA SANDISK – FLASH DRIVE ULTRA FLAIR 

SanDisk Ultra Flair USB 3.0 flash drive mundëson transferimin e skedarëve me shpejtësi të lartë.

Kaloni më pak kohë në transferimin e skedarëve dhe shijoni performancën e teknologjisë USB 3.0, e cila arrin shpejtësi prej 150 MB / s1.

Dizajni i jashtem eshte i bere prej metali  gje qe e ben kete USB rezistente ndaj fakoreve te jashtem.

Falë mbrojtjes së fjalëkalimit, nuk do të shqetësoheni për privatësinë e skedarëve tuaj. Ruani skedarët tuaj në mënyrë të sigurt me flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0.

Performanca USB 3.0, arrin shpejtësinë prej 150MB / s, gje qe ua ben me te lehte te transferoni skedarë më shpejt sesa USB standarde USB 2.0. 

Specifikimet 

Kapaciteti: 64 GB
Shpejtësia e leximit: deri në 150MB / s
Gjenerimi: USB 3.0
Përmasat: 7 x 42 x 13 mm
Në kutinë:1 x SanDisk Ultra Flair 64 GB USB 3.0 E zezë


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: USb-Flash-Drive-nga-SanDisk Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Sundisk

Memorja

16GB, 64Gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat