, ,

Vaj kokosi per fytyren dhe trupin Organic oil

RISH

1,300L

VAJ KOKOSI PER FYTYREN DHE TRUPIN

Vaj kokosi i pershtatshem per fytyren dhe trupin por edhe ne floke per zbutjen e tyre.

Coconut oil eshte i larte ne yndyrna te shendetshme te ngopura qe kane efekte te ndryshme nga shumica e yndyrnave te tjera ne dieten tuaj.

Vaj kokosi bio permban 500 ml.

Rrit kolesterolin HDL ne gjakun tuaj i cili eshte i lidhur me zvogelimin e rrezikut te semundjeve te zemres.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 998876545308036 Kategori: , ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Vajra

brands

RISH

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat