Valixhe udhetimi per rrobat – Organizues rrobash – Stow N Go


  • Valixhe udhetime.
  • Varet ne dollap ose kudo qe deshironi.
  • Mbahet lehtesisht ne garaxhin e makine suaj.
  • Gjendje ne ngjyre : Te zeze.
  • Transportohet lehte.

1,950L

VALIXHE UDHETIMI – STOW N GO

Valixhet e zakonshme nuk kane hapesira te mjaftueshme per te organizuar cdo gje qe deshironi te merrni me vete ne udhetime. iBuy.al ju jep mundesine qe asgje qe deshironi mos te detyroheni ne asnje moment te mos ta beni pjese te udhetimeve tuaja.

Valixhe udhetimi me hapesire te bollshme me tre nivele.

Paketim i lehte dhe i shpejte.

ORGANIZUES RROBASH PER UDHETIM

Valixhja Stow-N-Go ju mundeson te merrni cdo gje me vete, qe deri me pare per ju ishte e pamundur qe te organizonit cdo gje ne nje valixhe te vetme.

E vecanta e kesaj valixhe eshte se funksionon njesoj sikur te kishit dollapin tuaj kudo qe shkoni. Mjafton qe ta hapni ate dhe ta varni ne dollapin prezente ose ne nje hapesire tjeter qe ju jep mundesine e varjes dhe do te shihni se si krejt papritur kjo valixhe me permasa te vogla kthehet ne nje dollap fantastik.

Ka vend per te organizuar cdo gje.

Rrobat e pista, te brendshme, produktet kozmetike etj mund t’i vendosni ne hapesirat perkatese ne cante.

Sherben edhe si raft mbajtes ne shtepine tuaj, gjithashtu.organizues udhetimi per valixhe produkt online iBuy al

Valixhja e enderrave tuaja pasi i mban rrobat te parrudhosura.

SPECIFIKAT

Hapesira e saj eshte gati 18 inch.

Ju jep mundesine ta varni per te marr formen e dollapit.

I mban rrobat te hekurosura sikur i keni vendosur.

Sherben edhe si raft.

Kursen hapesiren ne shtepine tuaj.

Ngjyra ne gjendje eshte e zeze.

Shume e lehte per t’u transportuar.

 


Blerje online me cilesine me te mire dhe te lire ne iBuy.al – Qendra me e madhe Tregtare Online

SKU: G-019 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Organizues rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat