,

Vater gatimi me nje pllake Hot plate BOMA

Boma

2,000L

VATER GATIMI ME NJE PLLAKE

Vater gatimi me nje pllake elektrike dhe gjashte nivele kontrolli te termostatit.

Lehte per t’u pastruar dhe perdorur kudo vecanerisht ne kuzhina te vogla apo kur ndodheni larg shtepise dhe keni nevoje per nje mini sobe per te bere gatimet tuaja.

Baze e qendrueshme dhe e sigurt ne perdorim.

Specifika:

  • Kontroll i rregullueshem i termostatit
  • Madhesia e pllakes prej gize: ø155 mm
  • Fuqia e pllakes: 1000w
  • Materiali: celiku
  • Sipërfaqja e gatimit: 7.5 inç

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 998876545308034 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Pllake elektrike

color

E bardhe

brands

Boma

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat