,

Ventilator Xiaomi per kompjuterin – Desktop Fan

Xiaomi

3,500L

VENTILATOR XIAOMI PER KOMPJUTERIN

Ventilator Xiaomi per kompjuterin eshte nje freskuese e vogel qe lidhet me dekstopin e PC-se ose laptopit.

Me ane te nje butoni mund te ndryshoni 3 shpejtesi te ndryshme.

E ndertuar me bateri te rikarikueshme me porte Type-C per perdorim maksimal 12 ore.

Ky ventilator portabel ka nje material ABS + PC qe siguron rezistence te larte dhe perdorim afatgjate.

Pastrohet lehte dhe nuk krijon zhurma gjate perdorimit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120718 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black, Pink, White

LLoji

freskuese ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat