, ,

Wireless Charger WO5 – Karikues me wireless

Te ndryshme

  • Dizajn unik dhe  praktik. 
  • Karikues me Wireless.
  • Suporton pothuajse cdo model smartphone.
  • Me drite Led.

1,200L

WIRELESS CHARGER WO5 –  KARIKUES

Wireless Charger Wo5 – Dizajn unik dhe mjaft praktik. 

Skajet e rrumbullakëta përshtaten mirë kudo qe ta vendosni, duke përfshirë dhomat e ndenjes, zyrat dhe dhomat e gjumit. 

Mund të karikojë smartphone te ndryshem  Apple iPhone 8, iPhone X / XS, XR, XS Max , Galaxy S9, S8, S7, S6 edge + dhe pajisje të tjera të përputhshme.

Nuk ka nevojë të lidhni pajisjen tuaj në një karikues me fishe  apo  port USB.

Shmangni kabujt dhe rremujen me karikuesin me wireless.

Specifika:wireless charger shop online ibuy al

Hyrja: 5V, 2A
Dalja: 5V, 1A
Pajisje mbështetëse: Për iphone 8 / 8plus / iphone X /
Pjesë e modeleve të Samsung me funksionin fast charge
Drite Led

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

 

brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat