,

Wireless Game Controller S6


1,500L

WIRELESS GAME CONTROLLER S6

Wireless controller me dy lloje të lidhjes: lidhje Bluetooth, lidhje wireless (për pajisje pa Bluetooth).

Leva e kontrollit  S6 është pikërisht ajo që ju nevojitet për të provuar lojërat  me smartphone, TV ose PC tuaj përmes Bluetooth ose USB.

Me dizajnin ergonomik dhe butonat e ndërtuar mirë,  për përvojë më të mirë të lojës.

Mbështet lidhjen Bluetooth 2.1 dhe lidhjen pa fishe.

Dorezë precize analoge e dyfishtë, e saktë.

Dizajni ergonomik i lakuar ju jep përvojën më të mirë të lojrave.

Shpejtësi e lartë dhe lidhje Bluetooth për deri në 10 metra distancë loje.

Mbajtës  për telefon celular deri në 4 – 6 inç, bateri li-jon 380mAh, me teknologji  kursimi të energjisë për lojëra të vazhdueshme deri në 10 orë.

I pajtueshëm për Windows PC / iOS / smartphone Android, tabletë, TV inteligjent, android TV.

Instalim i thjeshtë pa softuer, plug and play. Funksionon shumë mirë për shumë lojëra të vjetra dhe të reja kompjuterike.

Ky kontrollues ju lejon të luani lojërat tuaja të preferuara kompjuterike thjesht duke lidhur kontrolluesin tuaj USB.

Karakteristikaleve kontrolli per lojera s6 online ibuy al

– Modeli: S6

– Bluetooth: 3.0

– Distanca e Transmisionit: 8m

– Bateria: 1 x 400mAh bateri li-jon (e integruar)

– Përdorimi i kohës: 5 – 8h

– Koha e gatishmërisë: 30 ditë

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: leve-kontrolli-s6 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat