,

AK 16 Pubg Controller – Leve Kontrolli


600L

AK 16  PUBG CONTROLLER – LEVE KONTROLLI

Nje leve kontrolli ideale per lojen tuaj te preferuar.

Gamepad për iOS Android Smartphone.

Kontrolluesi mbështet pjesën më të madhe të lojërave elektronike të njohura  si PUBG / Knives Out / Rules of Survival.

Përshtatet në mënyrë të përsosur me celularin tuaj.ak 16 gamepad gaming controller ibuy al

Me kapje ergonomike, është e rehatshme për tu perdorur dhe përshtatet në mënyrë të përsosur me gishtin.

Model i pershtatshem për madhësinë e telefonit nga 4.7 inç në 6.4 inç, i cili zgjerohet.

Leve kontrolli pa kabell dhe fisha.

Model ergonomik I kapjes, duke ju bërë të jeni komod dhe të mos djersiteni pasi keni luajtur lojëra për një kohë të gjatë.

I lehtë dhe i vogël për të luajtur lojëra kudo dhe në çdo kohë.

Thjesht shijoni lojën tuaj.

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

SKU: Pubg-Controller-Ak-16 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat