, ,

Wireless Fast Charger

Te ndryshme

1,500L

WIRELESS FAST CHARGER

Karikues wireless  i shpejtë 10W për Samsung Galaxy S20/ S7 EDGE /S8/ S9/ S10/ iPhone 8 /x /11.

Suporton karikimin pa fisha dhe kabuj te te gjitha smartphoneve te cilet mund te karikohen me ane te wireless.

Pamja mini dhe kompakte,  efikasiteti më i lartë i konvertimit, karikim më i shpejtë  

Materiali i aliazhit të zinkut nuk do te demtoje telefonin tuaj gjate karikimit, pasi pajisja mundeson shpërndarjen e nxehtësisë më shpejt.

Dritë treguese LED, shpejtësi inteligjente per karikimin e telefonit tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Wireless Fast Charger Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat