Karikues me wireless dhe Boks me Bluetooth – Awei

Awei

3,490L

KARIKUES ME WIRELESS & BOKS ME BLUETOOTH

Fast Wireless Charger – Wifi Speaker – Karikues dhe boks me Bluetooth – Awei

  • Karikues i shpejte me WiFi, mjafton te vendosni telefonin tuaj ne mbajtesen e tij. Telefoni do te marr karikim me shpejt.
  • Dizajn i thjeshte dhe kompakt.
  • Tinguj te paster ne cdo kend te ambjentit tuaj.
  • Suporton te gjitha pajisjet.
  • Funksioni NFC.
  • Mund te luaj muzike nga telefoni juaj ose mund ta lidhni nepermjet nje fishi me kompjuterin tuaj.
Specifika 
Bluetooth | V3.0
Fuqia | 5V
Frekuenca | 20kHz-18kHz
Bateria | 3000mAh
Koha e karikimit | 5 ore
Koha e operimit | 8 ore
SKU: fast-charger-wireless-speaker-awei Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Awei

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat