, ,

Wireless Keyboard + Mouse 3300N A4 Tech


2,200L

WIRELESS KEYBOARD + MOUSE 3300N A4 TECH

Tastierë me dizajn shume komod dhe te lehtë për tu perdorur.

Stabilitet i qëndrueshëm i lidhjes pa fishe.

Lidhje e përparuar wireless 2.4 GHz me distancë deri në 10-15 m.

Lehtë për t’u përdorur në 7 funksione të internetit.

Struktura ultra-e hollë e tastierës  ofron perdorim të qetë dhe pa krijuar zhurma bezdisese gjate perdorimit te saj.

Me energji të ulët konsumi duke e bërë baterinë të qëndrueshme.

Karakteristika

Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj

Mouse 1000 DPItastiere online 3300n ne shitje online ibuy al

7 çelësa kyç në internet

Struktura e tastierës ultra e hollë

Taste me lazer

16 në një komanda në butonin e djathtë

Përputhshmëria: Windows 2000, XP, 2003, Vista, Windows 7

Dimensionet: 321 × 166 25 mm

Pesha: 430 g

 Ngjyra: E zezë


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 4711421936026 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat