,

X15 Fortnite kufje me mikrofon


1,000L

KUFJE ME MIKROFON X15

Kufje ne ngjyre jeshile te hapur dhe te zeze, me sfungjer ergonomik te pershtatshem per cdo loje ne pjesen e vesheve.

Pajisur me mikrofon qe rregullohet ne kendin qe ju deshironi. Mbajteset e veshit do te izolojne ne menyre efektive zhurmen e padeshiruar.

Kufje ergonomike gaming Fortnite X15, te pajisura me mikrofon per ndervperim gjate lojerave.

Specifikat :

-Modeli x15

-Per lojera dhe telefon

-Kufje me mikrofon

-Lidhje me fishe 3,5mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232311 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat