,

X96 Mate TV Box Android 10.0 – 4 GB RAM 32 GB ROM

Te ndryshme

X96 Mate TV Box

Operon me sistemin Android 10.0

Shpejtesi dhe performance e larte

5,490L

X96 MATE TV BOX ANDROID 10.0 – 4GB RAM 32 GB ROM

Shikoni te gjitha aplikacionet si Netflix, youtube ose lojerat video me spektakolare në televizorin tuaj me cilësi të lartë.

Me X96 Mate të ri 4GB / 32 GB mund të shijoni gjithçka qe doni me cilesi superiore. Model me cilesi te rezolucionit 4K që do t’ju japë gjithçka ne nje pamje HD.

Tashme fale kesaj pajisje eshte shume e lehte per te hapur te gjitha aplikacionet që ju duhen ne TV tuaj dhe të jeni në gjendje të kontrolloni rrjetet sociale pa asnje problem.

Lidhje Wi-Fi me dy banda falë antenës së saj të brendshme dhe gjithashtu  Bluetooth 5.0.

Smart Tv Box X96 Mate

Si nje mediaplayer me transmetim inteligjent, i mundesuar nga Android 10.0 X96 Mate ka shpejtesi te larte dhe performance te larte, e cila ben te mundur kthimin e televizorit te thjeshte ne smart.

Me 4G RAM dhe 32G ROM, ky android box do tju jape gjithçka qe ju nevojitet. Suporton një lidhje Wi-Fi me bandë të dyfishtë 2.4 & 5G fale antenes se saj te brendshme.

Me hyrje AV dhe ndërfaqe HDMI, Android TV X96 Mate pershtatet me një larmi TV LCD dhe TV të vjetër.

Specifika

  • Modeli: X96 Mate
  • Sistemi operativ: Android 10
  • Android 10.0 OS;
  • Suporton Ethernet 100M
  • 2.4GHz WIFI
  • Transmetimi i videos: Netflix, Youtube etj
  • Pasqyrimi:  Miracast dhe DLNA
  • Gjuhët në dispozicion: 24 gjuhë (anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht, italisht, etj.)
SKU: X96 Mate TV Box 32 gb Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat