-29%
,

X96 Mini Android Tv Box ne shitje 2gb ram 16gb rom


RAM 2GB
ROM 16GB

4,190 L 5,900 L

X96 Mini Android Tv Box 2Gb 16GB

Android tv box me i pelqyer nga te gjitha – X96 Mini Android Tv Boks vjen per ju ne iBuy.al

E pajisur me 2Gb ram dhe me 16 gb memorje per nje performance te larte ne shikimin e tv

Android 7.1 – Nje sistem stabel per te gjitha pajisjet Android Box

Mund te shihni Youtube apo te instaloni aplikacione te ndryshme per te pare gjithcka ne televizorin e shtepise apo zyres suaj.

Eshte e vogel dhe kompakte, mund te transportohet kudo dhe mund ta merni me vete edhe ne shtepine tuaj te plazhit apo ne udhetime duke e perdorur ne dhomen e hotelit.

Pajisja ka wifi te integruar i cili ju mundeson lidhjen pa kabell me internetin.

Pajisja ka pult komandimi per te ndryshuar aplikacionet apo rregulluar volumin.

Kabell hdmi i perfshire na pakete, ju duhet vetem te vendosni pajisjen ne karikim dhe te lidhni fishen me porten Hdmi te tv tuaj.

Blerje Online ne iBuy.al – Porosit tani dhe perfito oferten

SKU: x96mini-2gb Kategori: , Etiketë:
Pesha 0.3 kg

ram 2gb

rom 16gb

Android 7.1

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat