, ,

Xham mbrojtes 2.5D Erturo per Telefon Samsung

Erturo

350L

XHAM ERTURO 2.5D PER TELEFON SAMSUNG

Xham mbrojtes 2.5D per telefon Samsung | Erturo

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Samsung 2.5D Erturo
 
  • Xham mbrojtes 2.5D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Fortesia 9H
  • Xham i perputhshem me samsung A3 2016, A5 2016, A5 2017, A6 2018, A6 PLUS 2018, A8 2018, A8 PLUS 2018, A8.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-per-samsung-erturo-2.5d Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat