, ,

Xham mbrojtes Baseus 3D kunder drites blu per iphone

Baseus

1,190L

XHAM BASEUS | IPHONE XS MAX 11 PRO MAX

Xham mbrojtes 3D per telefon iPhone | Baseus | Anti Blue Light

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.

Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per iPhone 3d Baseus
  • Xham mbrojtes 3D kunder drites blu.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate.
  • Ultra i holle dhe pamje HD.
  • Fortesia 9H
  • Xham i perputhshem me iPhone XS MAX, 11 PRO MAX.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-baseus-iphone11-pro-max Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat