-51%
, ,

Xham mbrojtes Erturo 6D per Samsung Seria A & M

Erturo

490L 1,000L

XHAM MBROJTES PER SAMSUNG ERTURO

Xham Mbrojtes per Samsung Seria A & M | Erturo | 6D 

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Telefon Samsung Erturo 6D
 
  • Xham mbrojtes 6D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Xham i pershtatshem per samsung 3 2017, A5 2017, A6 2018, A7 2017, A8 2018, A6 PLUS 2018, 18 PLUS 2018, A9 2018, M10, M20.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-erturo-6d-per-samsung Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat