, ,

Xham mbrojtes Baseus i plote kunder Drites Blu per iPhone

Baseus

1,290L

XHAM BASEUS ANTI BLUE RAY SGAPIPH-HE01

Xham mbrojtes Baseus Anti Blue Ray per telefon iPhone

Xham me mbrojte te plote dhe kornize. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Forme e re nano e pershtatur per performance te persosur. Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham Mbrojtes i plote Baseus
  • Xham kunder drites blu, anti blue ray. 
  • Mbron shikimin tuj sidmos ne ambjentet me pak ndricim.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Rezistente me fortesi 9H. 
  • Xham i pershtayshem per iphone XR, XS MAX. 

    Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-kunder-drites-blu Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat