, ,

Xham mbrojtes i plote ekrani Baseus per telefona Samsung

Baseus

1,190L

Xham mbrojtes i plote ekrani Baseus SGAS10P KR01

Xham mbrojtes i plote ekrani Baseus per telefona Samsung

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin tuaj dhe pas telefonit. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.

Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal. Mbroni totalisht telefonin.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Samsung
  • Xham mbrojtes total.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate.
  • Ultra i holle dhe pamje HD.
  • Xham i perputhshem me SAMSUNG S10, S10 PLUS.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

 

SKU: xham-mbrojtes-baseus-SGAS10P Kr01 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat