, ,

Xham mbrojtes LG i temperuar | Erturo | Blerje online

Erturo

290L

XHAM MBROJTES LG I TEMPERUAR

Xham Mbrojtes LG i temperuar | Erturo 

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

Eshte krijuar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | 
 
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per ARISTO 2, BELLO, BELLO 2, FINO, CLASS/H740, G2, G2 MINI, G3, G3 MINI, G4, G4 BEAT, G4 MINI, G4 STYLUS, G4 NOTE, G5, G5 MINI, G5 4D, G6, JOY, K3, K4, K5,, K7, K8, K10.M2, K10, K11, K11 PLUS, K30, K50/X, K20 PLUS, L70/D320, L80, L90, LEON, NEXUS 4, NEXUS 5, NEXUS 5X, NEXUS 6, MAGNA, MARE RS, ON6, RAY, SPIRIT. V10, V20, V20 MINI, V30, V30 PLUS etj.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefon-lg-i-temperuar Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat