,

Xham mbrojtes Baseus per iphone – Ultra i holle

Baseus

790L

XHAM MBROJTES BASEUS – SGAPIPH65-GSB02

Xham mbrojtes per iphone Baseus – Ultra i holle – Kunder Drites Blu

Kompani e njohur ne prodhimin e aksesoreve cilesore per smartphone. Kualitet dhe dizajn i projektuar per t’iu dhuruar performance te mahnitshme dhe te sigurte. 

Cilesimet Kryesore | Xham mbrojtes Baseus 

  • Kunder drites blu.
  • Transparent
  • Ultra i holle, pamje e qarte dhe transparence e larte.
  • Xham Nano mbrojtes rezistent ndaj goditjeve. 
  • Kthesa te persosura per nje mbrojtje me te mire.
  • Luani lojera dhe shkruani shpejte pa asnje pengese. 
  • Me 5 shtresa mbrojtese.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online

SKU: xham-mbrojtes-baseus-kunder-drites-blu Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat