, ,

Xham mbrojtes per telefon Lenovo | Erturo

Erturo

290L

XHAM MBROJTES I TEMPERUAR LENOVO 

Xham mbrojtes Erturo per telefon Lenovo

Mbrojtje ekstreme per ekranin e telefonave tuaj. Mbroni ekranin tuaj nga gervishtjet e celesave dhe objektet e tjera te ngurta ose siperfaqe gerryese.

Eshte krijuar per te perballuar cdo demtim qe telefoni juaj mund te marr. Pamja e ekranit tuaj do te jete e paster si nje kristal. Nuk eshte e kompromentuar. Transparence HD me nje veshje oleofobike superiore. 
E holle dhe njekohesisht mburoje  e forte, e ndertuar nga xhami 100% real me ngurtesi 9H.
 
Instalimi i tij eshte i lehte pa flluska ndermjet tij.

 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per telefon Lenovo
  • Xham mbrojtes i temperuar
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Transparente dhe pamje HD.
  • Rezistente me forte 9H. 
  • Xham i perputhshem per A5, A 319, A 399, A 516, A536, A 606, A 806, A 850, A 858, A 916, A 1000, A 1010, A 2010, A 2020, A 5600, A 6600, A 6600 PLUS, C2, K5 etj. 

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: xham-mbrojtes-per-telefon-lenovo Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat