, , , , ,

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr – CocoCarbon Online

Te ndryshme

ZBARDHUES DHEMBESH ME KARBON

SPECIFIKAT

Zbardh dhembet dhe heq papasteritite

Pesha: 30 gr

Thith toksinat dhe largon njollat e erreta ne dhembe

Dizenjuar per pasterti dhe estetike

1,400 L

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr – CocoCarbon

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr Pudër e zezë për të zbardhur dhëmbët. Qymyr i aktivizuar është përbërësi sekret i ketij produkti. Pastroni dhe bejni dhëmbët tuaj me te shendetshem ne mënyrë natyrale.

CocoCarbon per dhembe te bardhe

Të gjithë duam që buzëqeshja e përsosur, e bardhë por marrja e trajtimeve të rregullta te dentisti mund të jetë e kushtueshme, për të mos përmendur pakëndshme. Të gjitha ato kimikate mund të jenë irrituese, kështu që metodat natyrale janë gjithmonë të preferueshme!

Zbardhues dhembesh është një version i oksiduar i qymyrgurit dhe mund të përdoret për të zbardhur në mënyrë efektive dhëmbët.

Ai heq njollat e jashtme nga dhëmbët tuaj pa përbërësit kimikë toksikë të përdorur në zbardhjen e dhëmbëve komercial.
Kjo zbardhje e dhëmbëve promovon shëndet të mirë oral dhe mund të ndryshojë pH në gojë, ndihmon në zvogëlimin e baketeve që shkaktojnë zgavra, sëmundje të mishrave të dhëmbëve dhe aroma e keqe e gojes.
Pastroni dhe bejini dhëmbët tuaj më të bardhe mënyrë natyrale. Do të ndiheni mire dhe te sigurt ne cdo buzeqeshje tuajen.

Zbardhues dhembesh natyral 

Gjithashtu nje tjeter funksion shume interesant i ketij produkti eshte edhe heqja e njollave nga dhembet tuaj. Te cilat jane te shkaktuara nga faktore te ndryshem.zbardhues dhembesh ne ibuy al

Formula : Të gjithë përbërësit natyral dhe organik për të ndihmuar të ju detoksifikojnë gojën dhe dhëmbët dhe ta lini atë të ndjehet i pastër.
Mund ta perdorini kete produkt 1 herë në javë, kjo ne varesi te rezultateve qe ju deshironi. Para se të perdorni mjafton te shplani gojen me uje dhe me pas ta vendosni pudren e CocoCarbon.

Per dhëmbë të bardhë dhe te shendetshme.

Gjithashtu ne mund t’ju sugjerojme furcat e dhembeve te cilat do te shkonin ne menyre perfekte per te kompletuar procesin e ketij produkti.

Perdorimi i Zbardhues dhembesh me karbon

Karboni Coco është një zbardhues 100% i dhëmbëve natyral. Ai natyrshëm zbardh dhëmbët, lëmon dhëmbët, forcon smaltin dhe detoksifikon gojën tuaj pa asnjë kimikate. Zhyt një furçë dhëmbësh të lagur në pluhurin e zi të imët, pa erë dhe pa shije.

Lani dhembet tuaj duke e ferkuar furcen me dhembet në rrathë të vegjël të butë për dy minuta. Kalojeni me kujdes, pije vërtet mirë dhe keni mbaruar. Duhet patjetër të veshin rroba të vjetra dhe ta bëjnë këtë mbi lavaman. Kujdes që të mos derdhni pluhurin. Plotësisht pa erë dhe pa shije dhe nuk dëmton dhëmbët ose mishrat e dhëmbëve.

Specifikatzbardhues dhembesh me karbon
  • Zmardh dhembet dhe largon papastertite deri ne thellesi.
  • Per shkak te struktures se tij, karboni eshte agjent i shkelqyer per zbardhjen dhe grryerjen e njollave ne dhembet tuaj,
  • Thith vellime te medha lengu dhe largon plotesisht toksinat qe gjenden ne te.
  • Aplikoni CocoCarbon mbi furcen tuaj te dhembeve dhe perhapeni gradualisht ne te gjithe dhembet
  • Nese keni dhembe te ndjeshem dhe smalt te holluar , zbatojeni perzierjen me gisht dhe jo me furce sepse kjo menyre zvogelon cilesine gerryese te karbonit
  • I testuar
  • I pademshem per shendetin

    Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg!

Pesha 0.2 kg
LLoji

Pastrues Dhembesh

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat