Serum per mjekren me vitamine E Beard Serum

Serum per mjekren me vitamine E Beard Serum

Spray depilimi per meshkuj Ostwint - 170 ml

Spray depilimi per meshkuj Ostwint - 170 ml

Wax Nano per mjekren 30 ml

Wax Nano per mjekren 30 ml

Serum per mjekren me vitamine E Beard Serum

1 300 Lekë
Stoku: Ka Gjendje
SKU
Serum per mjekren me vitamine E Beard Serum

Behu burre me serumin per mjekren me vitamine E 

30 ml

  • Nxit daljen e mjekrrës
  • Shpeshton qimet
  • Riperterin mjekren
  • Forcon qimet
  • Mban mjekren te bute
  • Jep arome te mire
  • Shkelqen mjekren
  • Organic 100%
  • Efektiv per 24 ore
  • Pa efekte negative 
Prodhim nga Tailanda

Perdorimi:
Pas pastrimit te mjekres vendosen disa pike ne dore dhe masazhohet pjesa e mjekres deri sa serumi te jete thithur plotesisht.
Informacione
Vlera1 300 Lekë
MarkaTe ndryshme
LlojiVaj per mjekren
Write Your Own Review
Duhet te logoheni per te vleresuar produkte. Logohuni ose krijoni nje llogari