, ,

A4 Tech Wireless Keyboard 6300F


2,500L

A4 TECH WIRELESS KEYBOARD 6300F

Tastierë e rehatshme dhe shume praktike në madhësi të plotë.

E pajisur me mouse  të shpejtë pa fishe qe ju mundeson liri ne veprim dhe efikasitet, kështu që ju mund të punoni rehat edhe  larg kompjuterit tuaj.

Struktura ultra e hollë e tastierës ofron shtypje të tasteve shume te  qetë pa krijuar bezdisje.

Lidhje e fuqishme wireless 2.4GHz me distancë deri në 10m. Stablizimi automatik i kanalit marrës nuk jep  asnjë vonesë ose konflikt lidhjeje.

Operon nga nje largesi prej 15 metra distance

Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj.

Taste te lehta për t’u përdorur në 12 funksione multimediale dhe internet.

Specifika

Frekuenca: 2.4GHz

12 FN Hotkeys + 10 Multimedia Hotkeys

Bateria: 2 AAA

Dimensionet: 454 x 153 x 29mm

Pesha: 590g


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 4711421907460 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat