, ,

Ampula per floke te demtuar – SKRZYP POLONY


  • Ndihmon ne riparimin e flokeve te demtuar.
  • Forcon floket e dobet dhe pengon keputjen e tyre.
  • Stimulojne rritjen e folikulave te flokeve dhe ndihmojne ne dendesimin e tyre.
  • U japin flokeve shkelqim dhe permisojne ndjeshem gjendjen e flokeve.

1,290L

AMPULA PER TRAJTIMIN E FLOKEVE TE DEMTUAR

Ampula me permbajtje bimore ndihmon ne riparimin e flokeve te demtuar.

Ndihmon ne forcimin e flokeve te dobet dhe pengon keputjen e tyre.

Ampulat me perberes bimor stimulojne rritjen e folikulave te flokeve dhe ndihmojne ne dendesimin e tyre.

Komponentet aktiv inovativ zgjasin ciklin jetesor te flokeve dhe parandalojne renien e tyre.

U japin flokeve shkelqim dhe permisojne ndjeshem gjendjen e flokeve.

PERBERESIT:

Aqua (Ujë), Lëng gjethesh Aloe Barbadensis, Denat me Alkool, Glukozë, Ekstrakt i Rrënjës Panax Xhensen, Argininë, Acetil Tyrosine, Ekstrakt i Rrënjëve Arctium Majus, Proteina Soje e Hidrolizuar, Polyquaternium-11, PEG-12 Dimethicone, Kalcionat, Dimetikonat, Kalcium Niacinamide, Ornithine HCl, Citrulline, Glucosamine HCl, Biotine, Panthenol, Propylen Glycol, Equisetum Arvense (Bishti i Kalit) Ekstrakt Bari, Inulin, Vaj Ricini i Hidrogjenuar PEG-40, Diazolidinyl Urea, Sorobate Sorobate, Jodropatium, Sorobate, Sorobate, Iodropatium.

Produkt i testuar dermatologjikisht

 

SKU: b2201380 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat