Aparat anti mushkonje Baseus | Insects Repeller

Baseus

2,690L

Aparat kunder mushkonjave Baseus | Insects Repeller

Aparat anti mushkonje Baseus | Insects Repeller

Cilesimet Kryesore  | 

 
Marka | Baseus
Modeli | ACMWD-LF02
Materiali | ABS
Bateria | 2*500mAh
Koha e karikimit | 2 deri ne 3 ore
Koha e perdorimit | 8 ore
Dimensionet | 78*72*72cm
Pesha | 75kg
Largon mushkonjat fale vajit bimore ne nje siperfaqe 12 metra katrore. 
Arome e shendetshme dhe aspak bezdisese. 
Bateri e rikarikueshme. 
SKU: apart-anti-mushkonje-baseus-ASMWD-LF02 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Aparat Kunder Mushkonjave

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat