, , ,

Attack X3P Keyboard


1,200L

ATTACK X3P KEYBOARD

Tastiere me nje saktesi te persosur dhe shpejtesi superiore.

Dzajn i pershtatur per lojera.

E pajisur me sistemin COUGAR UIX™, i cili eshte nje sistem i posacem per menaxhimin e pajisjeve te ndryshme.

Struktura e jashtme e tastiees ka nje veshje alumini, gje qe e ben ate me rezistente.

Kembet e tastieres prej materiali gome e mbajne ate ne vend, ajo nuk leviz dhe nuk rreshqet.

Lidhet me kompjuterin me ane te fishave.

 

 

SKU: Gaming Keyboard Attack x3 Kategori: , , ,
Brand

Attack X3P

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat