,

Audio Adapter Moxom – Adaptor karikimi

Moxom

990L

AUDIO ADAPTER MOXOM – ADAPTOR KARIKIMI

Adapter audio Moxom i pershtatshem per te gjitha paisjet qe kane nje porte Lightning.

Me dizajn modern, permasa te vogla dhe praktik per tu marre kudo me vete.

Material cilesor rezistent ndaj konsumit dhe afatgjate ne perdorim.

Pajisja funksionon jo vetem si nje adapter muzike nga lightning ne aux por gjithashtu si nje adapter per karikimin e pajisjeve.

Specifika

Marka: MOXOM
Modeli: MX-AX16
Lloji: adaptor iphone ne 3.5 mm
Suporton daljen audio (muzike), hyrjen audio (telefonate)

SKU: audio-adapter-moxom Kategori: , Etiketë:
Pesha1 g/kg
brands

Moxom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat