,

Baseus Mbajtese telefoni Fleksibel | Phone holder

Baseus

2,900L

Baseus | Phone holder WXYL-A01

Baseus Mbajtese telefoni Fleksibel | Phone holder

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
E pershtatshme per pajisjet me ekran 4 deri 6.5inch.
Pozicionohet ne korskotin e makines.
Karikon te gjitha pajisjet te clat suportojne karikimin wireless.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | WXYL-A01
Materiali | PC, TPE
Hyrje | 5V/2A 9V/1.7A
Dalje | 10W MAX
SKU: baseus-mbajtese-telefoni-dhe-karikues-me-wireless Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat