, , ,

Baseus Mini Cu -Power Bank 10000 mAh

Baseus

  • Marka: Baseus
  • Materiali: ABS + PC
  • Kapaciteti: 10000 mAh
  • Portat: 2x USB
  • Madhësia: 13,5 x 6,7 x 1,5 cm

2,200L

BASEUS MINICU – POWERBANK 10000 mAh 

Baseus Mini Cu -Power Bank vjen me bateri të përparuara me densitet të lartë litium polimer  që e bën atë më të qëndrueshem dhe efikas per nje karikim te shpejte.

 Power Bank vjen me 2 dalje USB 2.1A dhe hyrje mikro dhe rregullon në mënyrë inteligjente prodhimin e energjisë për të dhënë karikim të shpejtë dhe efikas për secilën pajisje të lidhur.

Eshte i pajisur me çip i cili  aktivizon sistemin e mbrojtjes me 10 herë gjatë karikimit për të maksimizuar mbrojtjen e telefonit.

Specifika:

Marka: Baseus
Emri: Mini Cu
Materiali: ABS + PC
Kapaciteti: 10000 mAh
Lloji i baterisë: Litium-Polimer
Portet: 2x USB
Hyrja: 5V / 2.1A
Dalja: USB1 – 5V / 1A, USB2 – 5V / 2.1A
Madhësia: 13,5 x 6,7 x 1,5 cm
Pesha: 230 g


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

brands

Baseus

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat