, ,

Baseus USB Cable 3IN1 | Fishe karikimi | Black

Baseus

990L

Baseus USB Cable 3IN1 CA3IN1 ZY-01

Fishe Baseus per Karikim dhe transmetim te dhenash | USB Cable

Fishe USB e projektuar me materiale cilesore aliazh alumini, TPE me cilesi te larte. Prodhuar me materialet me te mira per te dhene nje performnce te shkelqyer si ne karikim por dhe ne transmetimin e te dhenave.
Fleksibel dhe mjaft i lehte, ne gjatesi te pershtatshme per te mos krijuar ngaterresa. Elasticiteti i tij siguron dhe jetagjatesine e tij pavarsisht konsumit te perditshem.
 
Specifikimet |
 
Marka: Baseus
Modeli: CA3IN1 ZY01
Gjatesia: 1.2m
Dalja: 2A
Ngjyra: Black

SKU: baseus-usb-cable-ca3in1-zy-01 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat