,

Batanije e bute me mikrofiber 130 x 160 cm Cosy blanket

Te ndryshme

2,300L

BATANIJE E BUTE ME MIKROFIBER

Batanije e bute e bere me mikrofiber per ngrohtesi maksimale ne ditet e ftohta te dimrit. Permasa 130x160cm madhesi perfekte per nete komode ne divan ose per t’ju mbajtur ngrohte ne shtrat gjate nates.

Kombinimi i pambukut dhe mikrofibres e ben batanijen nje domosdoshmeri ne shtepine tuaj.

Dizenjo e vecante me printe i ben keto batanije te pershtatshme per divanin apo krevatin e dhomes se gjumit.

Kjo batanije e ngrohte, e rehatshme, komode dhe ultra e bute eshte rezistente ndaj zbehjes dhe njollave ndryshe nga batanijet e zakonshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: y-54322 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu, Bojeqielli, E kuqe, Gri

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat