,

Batanije per femije e thurur Knit Baby Blanket

Te ndryshme

2,000L

BATANIJE PER FEMIJE E THURUR

Batanije super e bute per femije me dizenjo te thurur.

Material super i bute per ta mbajtur femijen te qete dhe te ngrohte. Batanija ka thurje cilesore e bere nga fibra natyrale dhe e perfunduar me nje buze te gjere me shirita per nje pamje moderne.

E pershtatshme per foshnjat, te vegjlit dhe femijet e te gjitha moshave, batanija mund te perdoret per te mbajtur foshnjen ngrohte ne krevat apo karroce.

E disponueshme ne ngjyre bezhe, kafe, gri, jeshile, blu dhe te kuqe.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: y-54334 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

batanije

brands

Te ndryshme

color

Bezhe, Blu, E kuqe, Gri, Jeshile, Kafe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat