-13%
, , ,

Beauty Breeze Mirror – Pasqyre me drite Led

beauty breeze

  • Pasqyre me drite Led dhe ventilator
  • E pershtatshme per grim
  • Forme e rrumbullakët
  • Orientim vertikal

1,290L 1,490L

BEAUTY BREEZE MIRROR – PASQYRE ME DRITE LED 

Pasqyrë unike me një ventilator, të qetë, i cili shpërndan një fllad të lehtë 360 ° për të mbajtur lëkurën tuaj të freskët. 

Siguron një reflektim të qartë kristal.  

Unaza LED e ekuilibruar në dritën e ditës ofron ndriçim të qartë.

Funksionimi i thjeshtë me prekje në pasqyrë ju lejon të zgjidhni dritën, ventilatorin ose të dyja.

Nje pasqyre perfekte per udhetime, fale dizajnit praktik mund ta merrni kudo me vete.

Karakteristika:

Pasqyre me ventilator

E pershtatshme per grim

Forma e rrumbullakët

Orientim vertikal

Materiali i kornizës plastike

Ngjyra e bardhe

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: pasqyre-me-drite-led Kategori: , , ,
brands

beauty breeze

LLoji

Pasqyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat