,

Tonik per pastrimin e fytyres – Tea Tree Oil – Shitje Online

Furkan

1,350L

TONIK PER PASTRIMIN E FYTYRES

Tonik per pastrimin e fytyres – Tea tree Oil

Pema e cajit Australian eshte nje nga pastruesit me te mire e fushen e kozmetikes. Toniku ka permbajtje plotësisht natyrale pa asnje efekt anesor ne lekuren tuaj.
Tea Tree Oil sherben per pastrimin e fytyres nga makeup dhe ndihmon ne mbrojtjen e lekures nga bakteriet. Duke ndihmuar ne kete menyren ne hapjen e poreve ne lekure dhe siguruar freskine e lekures.

Perdorimi | 
Aplikohet me ndihmen e pambukut ne fytyre dhe ju ndihmon ne nje pastrim sa me te mire.

SKU: tonik-per-pastrimin-e-fytyres Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furkan

LLoji

Tonik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat