,

Berese Buke – Heinner Bread Maker 950


  • 12 programe të ndryshme pjekjeje
  • I lehtë për t’u përdorur.
  • Tavë pjekje jo ngjitëse.
  • Mundësi për të pjekur kore të lehta, të mesme ose të errëta.

9,900L

BERESE BUKE – HEINNER BREAD MAKER 950

Berese buke Heinner 950

Nese deshironi ta pergatisni vete buken tuaj ne shtepi, kjo eshte pajisja perfekte per ju! 

Ky beres  buke është i përshtatshëm për t’u përdorur ne kushte shtepie.  Mund të piqni bukën tuaj të shijshme me recetat e dhëna në paketim.

HEINNER 950 Bërësi i Bukës me 12 programe të ndryshme për pjekje.

Bëni brumin dhe piqni bukët tuaja  në shtëpi.

Vendosni perberesit e bukes ne kete brumatrice dhe zgjidhni programin e berjes se bukes, ne shume pak minuta do te perfitoni nje buke shtepie teper te shijshme.

HEINNER BREAD MAKER 

Berese Buke Heinner e cila ka 12 programe të ndryshme pjekjeje dhe kohëmatësi  mund të paracaktohet deri në 13 orë.

berese buke brumatrice heinner online ibuy al

Gjithashtu vjen me opsionin e pjekjes së kores me ngjyra të lehta, të mesme ose të errëta si dhe me modelin e izoluar termik.  

Ka veshje te brendshme e cila nuk lejon brumin qe te ngjitet.

Mjafton qe ju te vendosni brenda perberesit dhe te zgjidhni programin e gatimit qe deshironi dhe kjo pajisje do beje gjithe pjesen tjeter te punes. 

Beresi  i bukës ju jep lirinë e plotë të pjekjes së bukës tuaj siç dëshironi të jetë.

Me modelin e tij të izoluar termik dhe bazen e poshtme jo të rrëshqitshme ju jep lirinë e plotë të pjekjes së bukës perfekte.

Paketa gjithashtu përmban pajisje si grep, gotë matëse dhe lugë.

Me ekran LCD

Pajisja është e pajisur me ekran LCD, në mënyrë që të jeni në gjendje të informoheni për gjendjen e përgatitjes, në çdo kohë që dëshironi.

Ka 12 programe përgatitore.

Nga receta e zakonshme e bukës, te buka integrale, thekra, buka e ëmbël ose buka franceze, mundësitë janë të pakufishme dhe kjo sepse makineria ju ofron 12 programe përgatitore.

Thjesht duhet të shtoni përbërësit e nevojshëm dhe të vendosni programin e dëshiruar.

Shume praktike dhe komode ne dizajnin e saj, kjo brumatrice do pershtatet me se miri ne kuzhinen tuaj. 

Nuk do te zere hapesire te madhe dhe nuk do rreshqase gjate perdorimit te saj, fale bazes se saj me material anti rreshqites.

Brumatrice Heinner 950

Eksploroni dhe eksperimentoni të gjitha mundësitë e pjekjes me Bërësin e Bukës HEINNER 950.

Ky prodhues i bukës nga HEINNER është i përshtatshëm për t’u përdorur dhe ju mund të piqni bukën tuaj të shijshme me recetat sipas preferencave.

Tani është shumë më e lehtë dhe më e shpejtë për te përgatitur brumin.

Me makinerinë e bukës 700watt, ju keni bukë të pjekur te fresket në çdo kohë që dëshironi.

Kapaciteti: 750-900g, lehtë për t’u përdorur dhe piqet bukë e shijshme.

Ena  ka një kapacitet prej 750-900g, ne menyre që të mund të përgatisni një bukë të shijshme për të gjithë familjen.

Befasoni të gjithë të dashurit tuaj me erën e parezistueshme të bukës së pjekur dhe te fresket.

Pergatisni jo vetem brumin e bukes  por edhe brumin per pica, makarona dhe embelsira.

E zgjidhni ju nese e deshironi pak te pjekur, mesatarisht te bere apo te pjekur mire dhe me kore buken fale opsioneve te ndryshme te kesaj berese buke Heinner.

Teper cilesore, me kursim energjie do te prodhoje ne nje kualitet te larte buken ndryshe nga brumatricet e zakonshme te cilat mund te ngjitin brumin apo ta djegin.

Kohëmatësi 13 orë

Programoni kohen me ane te kohematesit dhe është gati kur të doni.

Makineria e bukës  ka një kohëmatës të programueshëm deri në 13 orë.

Në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të organizoni kohën tuaj në mënyrë efikase, dhe buka do të jetë gati para se të shkoni në tryezë.

Makineri dhe ene e ndashme dhe qe lahet lehtesisht.

Pjeset perberese te makinerise se brumit janë të ndashme dhe mund të lahen, pastrohen lehtë pas përdorimit të tyre.

Specifikat:bukepjekse bli online ibuy al

Timer i vonesës – deri në 13 orë

Fuqi 700W

Tension 220-240V 

12 programe të ndryshme pjekjeje

I lehtë për t’u përdorur.

Tavë pjekje jo ngjitëse

Mundësi për të pjekur kore të lehta, të mesme ose të errëta

Projektimi i izolimit termik (pjesa e jashtme nuk është e nxehtë)

Aksesorët : grep, gotë matëse dhe lugë.

Me ndihmën e makinës së bukës Heinner Bread ushqimi i shëndetshëm është në shtëpi.

Nuk ka nevojë të humbni kohë në dyqane duke kërkuar produktin që plotëson kërkesat tuaja.  

 


Bli ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: heinner-berese-buke Kategori: ,
color

White

Fuqia

700w

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat