, ,

Silver Crest – Berese krepash dhe picash

Silver Crest

  • Berese krepash dhe picash.
  • Punon me 1800 Watt.
  • Ka nje diametër 35 cm.

3,900L

SILVER CREST – BERESE KREPASH DHE PICASH

Beni picat dhe ëmbëlsirat më të shijshme  ndërsa jeni në shtëpi.

Ju mund te beni dhe  piqni shume kollaj pica, krepa dhe bukë me kete pajisje.

Punon me 1800 Watt dhe ka nje diametër 35 cm.

Projektuar për të pjekur pica, pite dhe krepa shume te shijshme.

Ngrohje uniforme e njëkohshme në të dy anët në sipërfaqen e poshtme. Përmban një shtresë Teflon jo ngjitëse në pjesën e sipërme qe nuk i lejon brumerat te ngjiten.

Karakteristika:berese picash porosi online ibuy al

Ekziston një element ngrohës spiral për të mbrojtur nga djegia.

Diametri i sipërfaqes së ngrohjes është 350 mm.

Diametri 35 cm i sipërfaqes së ngrohjes.

Mund të përdoret për të bërë një larmi bukësh të sheshta si tortilla, bukë arabe, roti, krepa, pica etj.

 

 


Bli ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: berese-picash Kategori: , ,
color

White

brands

Silver Crest

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat