,

Beres Waffle Sonifer – Sanduich Maker Machine – Bli Online

Sonifer

2,890L

BERES WAFFLE SONIFER

Sanduich Maker Sonifer – Beres Waffle

E persosur per te pergatitur Waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj kurdo qe ju deshironi. Me pllake e cila nuk ngjit dhe nuk rrezikon te djeg ushqimet tuaja.  E pajisur me indikator drite i cili ju ben me te lehte te kuptoni se kur ushqimi juaj eshte gati.
 
Specifikat 
Tensioni |  220-240V
Fuqia | 1200W
Frekuenca |  50/60Hz
SKU: berese-waffle-sonifer Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sonifer

LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat