,

Biciklete me kater rrota dhe me kosh per femije

Hikitty Pony

9,000L10,000L

BICIKLETE ME KATER RROTA DHE ME KOSH PER FEMIJE

Biciklete me kater rrota per femije e pajisur me kosh dhe me stol ne pjesen e pasme.

Ky dizajn i vecante eshte shume terheqes per femijet.

Femijet pervecese do te argetohen, do te mesojne si te perqendrohen dhe te ruajne ekuilibrin.

Gomat jane bere me nje material cilesore dhe rezistent per tu perdorur ne siperfaqe te ndryshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: biciklete-femijesh-me-stol Kategori: ,
Pesha3 g/kg
brands

Hikitty Pony

LLoji

12 Inch, 14 Inch, 16 Inch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat