Stol druri me forma kafshesh per shtepi ne shitje

Te ndryshme

2,290L

STOL DRURI ME FORMA KAFSHESH

Forma dhe dizajni interesant i kafsheve e ben ate jo vetem nje stol praktik , por edhe dekoruese dhe nje loder terheqese per femijet.

Material i bute dhe i rehatshem me pelhure me cilesi te larte dhe mbushje sfungjer.

Stoli ka kembe druri me baze te qendrueshme per komoditet dhe siguri gjate uljes. Kembet nuk rreshkasin duke mos gervishtur dyshemene.

Pastrohet lehte, siperfaqja mund te fshihet butesisht me nje lecke te lagur.

Stoli vjen ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme terheqese, te cilat do te zbukurojne ambientet tuaja.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: stol-druri-praktik Kategori:
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Stol portativ

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat